De digitale afdeling kreeg een flinke upgrade. Er stond al behoorlijk wat: een Landa, een Indigo 10K en twee Indigo 7500’s. Maar nu hebben we ook een Indigo 18K, een 100K en een Canon Varioprint iX aan ons machinepark toegevoegd.
Hier drukken we dagelijks kleine oplages van onder andere flyers en visitekaartjes. Dankzij de nieuwe opstelling kunnen we:
Indigo 100K
Wat je daarvan merkt? Meer mogelijkheden, constantere kwaliteit en ruimte voor meer opdrachten tegelijk.
Canon Varioprint iX
Indigo 18K
De vraag naar grootformaat producten groeit al jaren. Denk aan grote stickers, posters, banners en displays. Daarom hebben we onze grootformaat printafdeling uitgebreid. Niet één printer erbij, maar meteen drie. We draaien er nu met Canon Colorado's
Deze printers combineren snelheid met precisie. Door hun automatische rolwissel en hoge doorvoersnelheid kunnen we zonder onderbrekingen door. Daardoor lopen bestellingen soepeler en zijn we minder gevoelig voor piekmomenten.
Wat je daarvan merkt? Meer capaciteit én een stabieler proces, ook als het druk is.
Canon Colorado's
Textiel blijft een vak apart. Dat zit ’m niet alleen in de printtechniek, maar vooral ook in de afwerking. Daarom hebben we de textielafdeling verdubbeld qua capaciteit. We zijn van 5 naar 10 naaimachines gegaan.
Dat betekent meer ruimte voor handwerk: het aanbrengen van zomen, bevestigen van ophangsystemen of het stikken van verstevigingsbanden bij bijvoorbeeld vlaggen.
Daarnaast is er geïnvesteerd in een HP Stitch en een HP Latex printer. Daarmee drukken we tegelijk op meer soorten vlaggenmateriaal én kunnen we ook folie-toepassingen en extra afwerkingen toevoegen. Prints blijven langer mooi en kleuren blijven beter behouden.
Wat je daarvan merkt? Meer precisie in textielwerk, meer capaciteit én ruimte voor extra afwerking.
HP Stitch & HP Latex
Naaimachines
Met alle investeringen in machines en afdelingen is onze productie nu nog beter georganiseerd. Elke machine heeft een eigen taak. Waar we vroeger vaak wisselden tussen materialen en oplages op één apparaat, is nu veel meer gescheiden. Dat zorgt voor minder instelwerk, minder kans op fouten en meer focus per lijn.
Het resultaat is een productieproces dat strakker loopt, met minder tussenstappen en meer grip op kwaliteit. Van digitaal tot grootformaat en van textiel tot sign: alles is erop ingericht om beter te draaien.
Wat je daarvan merkt? Alles sluit beter op elkaar aan. En dat merk je aan het resultaat.
Tags: